«ВИХОВНА ГОДИНА «УКРАЇНА ̶ КРАЇНА НЕСКОРЕНИХ»»

21 листопада 2022 року куратором академічної групи 21, студенти якої  навчаються за спеціальністю Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), викладачем кафедри біології та методики її навчання Іриною БУДЧЕНКО було проведено виховну годину на тему «Україна – країна нескорених». Захід відбувся з нагоди Дня Гідності та Свободи.

Цей день увійшов до календаря пам’ятних дат не так давно і нагадує кожному з нас про патріотизм і мужність громадян, які восени 2004 року (Помаранчева революція) та з листопада 2013 року по лютий 2014 року (Революція Гідності) постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, бажання бути вільним у своєму виборі, мати гідне життя на рідній землі.

Ірина БУДЧЕНКО зі студентами віддали шану мужності та патріотизму громадянам, які захищали демократичні цінності, національні інтереси та свободи України, права людини. Згадали про революційні події в Україні, відзначивши, що в першу чергу Майдан став випробуванням на цінність особистості людини, виміром людяності та гідності.

Підбиваючи підсумки заходу присутні вшановували хвилиною мовчання громадянський подвиг учасників Помаранчевої революції, Революції Гідності, Героїв Небесної Сотні, загиблих учасників російсько-українського збройного конфлікту, які віддали життя за наше майбутнє.

Вшановуймо наших мужніх захисників, які виборюють право України бути суверенною та єдиною державою! Слава Україні! Героям слава!