«УЧАСТЬ ЗДОБУВАЧКИ ОСВІТИ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ СТУДЕНТСЬКОМУ ФОРУМІ»

Із 14 по 16 листопада 2023 року, напередодні відзначення Міжнародного Дня студента, у Києві відбувся Всеукраїнський студентський форум «Молодь – для України. Україна – для молоді».

До участі у форумі долучилася здобувачка вищої освіти, що навчається за освітньою програмою Середня освіта (Біологія та здоров’я людини. Хімія) Діана Загребельна.

На форумі обговорювали основні виклики, які стоять перед студентською молоддю в умовах повномасштабної війни та перспектив відбудови України.

У відкритому форуму взяли участь профільні міністри, ректори провідних закладів вищої освіти, закордонні гості – очільники найбільших профспілкових обʼєднань з Європи та США, представники національних інституцій та органів влади.

Насичена програма заходу передбачала різнопланові обговорення та зустрічі з представниками влади.

Дискусійна панель: «Україна – країна для молоді»

Роботу цього майданчика відкрив Міхаель Тойч з Генерального директорату Європейської комісії з питань освіти, молоді, спорту та культури, який розповів про напрями допомоги ЄС у частині вищої освіти.

Дискусійна панель: «Що чекає на студента після завершення навчання в університеті»

Відкрив роботу дискусійної панелі співзасновник СЕО, одного з провідних сайтів пошуку роботи та працівників Work.ua Артур Міхно, який поділився своєю історією успіху. Бізнесмен дав цінну пораду студентам – шукати таку роботу, яку любитимеш, і яку робитимеш на найвищому професійному рівні.

Практична панель: «Молодь знає про свої можливості й захищає свої права»

На питання молоді відповідали Олег Шаров – Генеральний директор Директорату фахової передвищої, вищої освіти МОН, Сергій Романюк – заступник Голови Профспілки та експертка від Мінсоцполітики Галина Шарапова.

Завершися цей меганасичений день психологічним тренінгом «Ментальне здоров’я студентських лідерів: бути в ресурсі», який провела практичний психолог Вікторія Нечипоренко.