«УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ У РОБОТІ ПОЛЬСЬКИХ ЛІТНІХ ШКІЛ»

Упродовж 20-25 березня здобувачка вищої освіти Юлія НАЗАРЕНКО, яка навчається за освітньою програмою 091 Біологія взяла участь у роботі міжнародної школи полоністики «Міжнародні полоністичні студії» в палацовому комплексі Дембіна. Організатори – Університет імені Адама Міцкевича в Познані.

До участі у роботі школи запрошувалися університети України, зокрема, в черговий раз, і Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.

Організаторами були проведені лекційні та практичні заняття з вивчення інновацій, проведення досліджень, що передбачають врахування співпраці академічної спільноти з соціальним та економічним середовищем у різних країнах для створення оптимальних умов сталого розвитку нового покоління європейських громадян; сприяння багатомовності та інклюзивному розвитку; запровадження багатомовності в дидактичних документах; розробка найкращої мовної політики; використання інноваційних методів викладання та навчання для майбутніх європейських громадян, наприклад започаткування магістратури Liberal Artsand Science (LAS); реалізація двох пілотних навчальних модулів: Європейська ідентичність та Природні соціальні умови для сталого розвитку.

Запрошені учасники висловили слова вдячності організаторам заходу за можливість долучитись до традицій європейської освіти та обмін позитивними емоціями між студентською молоддю та викладацькою спільнотою.