«СВЯТКУВАННЯ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ПТАХІВ»

1 квітня викладачі та студенти природничо-географічного факультету долучилися до святкування Міжнародного дня птахів (Дня зустрічі птахів). Традиційно захід відбувся на базі структурного підрозділу кафедри біології та її навчання – Музею зоології імені М. Ф. Коваля.  

Участь в організації свята брали: доценти кафедри біології та методики її навчання, викладачі зоології – Леся МОРОЗ, Любов СОБОЛЕНКО, працівник бібліотеки УДПУ – Галина БРІКОВА, здобувачі вищої освіти Дар’я КУЗЬМОВИЧ (11 група), Ілона ЛЄБЄДЕВА, Олександра БЕНЗАР, Марія БІБА (19 група).

Мета заходу – розширити і поглибити знання здобувачів вищої освіти про весняні явища в житті птахів, народні традиції українців, виховати ціннісне ставлення до біорізноманіття, провести широку просвітницьку роботу з охорони та збереження орнітофауни.

Працівниками бібліотеки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини було організовано змістовну виставку орнітологічної літератури, яка поповнила фонд бібліотеки нещодавно. Також цікаво було познайомитися із архівними фондами минулого століття. Викладачі розповіли присутнім про багаторічну історію святкування Дня зустрічі птахів в університеті, а здобувачі вищої освіти підготували цікаві доповіді і презентації про особливості життєдіяльності птахів, що проживають на території України і Уманського району зокрема.