«СПІВПРАЦЯ МУЗЕЮ ЗООЛОГІЇ ІМЕНІ М. Ф. КОВАЛЯ ІЗ ЗАКЛАДАМИ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ МІСТА УМАНІ»

Одним із напрямів роботи Музею зоології імені М. Ф. Коваля є співпраця із закладами загальної середньої освіти. Вона передбачає проведення спільних наукових, навчальних, пізнавальних та виховних заходів, екскурсій, олімпіад. Музей є базою для виконання учнівських науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

28 лютого для здобувачів освіти, що навчаються у 11 класі Уманського ліцею №3 Уманської міської ради Черкаської області керівником Музею, доцентом кафедри біології та здоров’я людини Лесею Мороз було проведено інтегрований урок «Основні фізико-екологічні фактори впливу на формування місцевих екосистем».

Учні мали змогу поглибити знання із зоології та ознайомилися із експонатами Музею і вивчили тваринний світ місцевих екосистем Черкащини та інших регіонів України.