«ПЕРШІ ВРАЖЕННЯ ВІД НАВЧАННЯ В ПОЛЬСЬКИХ ЛІТНІХ ШКОЛАХ»

В палацовому комплексі Дембіна поблизу Познані за насиченою програмою відбулися заняття Міждисциплінарної Літньої школи «Перехрестя дисциплін: як навчатися в міждисциплінарних рамках» на базі Університету імені Адама Міцкевича в Познані учасником якої була здобувачка вищої освіти ІІІ курсу ОС Бакалавр ОП 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини. Хімія) Загребельна Діана.

Заняття відбувались упродовж 18-25 лютого. За 5 днів роботи в школі обговорювались питання: «Практичні аспекти міждисциплінарності», «Ліберальне мистецтво та науковий модуль», «Міждисциплінарне дослідження м. Умань», «Міждисциплінарність на практиці», «Міждисциплінарна індивідуальна гуманітарно-соціальна модель. Проведення міждисциплінарних досліджень у гуманітарних науках», «Міждисциплінарність у мережі».

Окрім навчання для учасників було організовано насичену культурну розважальну програму. Так 24 лютого у річницю повномасштабного вторгнення в Університеті імені Адама Міцкевича в Познані на факультеті польської та класичної філософії організували культурний захід на знак солідарності та нагадування про те, що війна ще триває. На виставці демонстрували фотографії зруйнованих міст, життя в умовах агресора проти України, плетіння сітки тощо.

У якості подяки учасники літньої школи організували вечір української кухні, де частували польських професорів та викладачів борщем та картопляниками.

Учасники приєднались до скандинавської ходьби; в останній день перед від’їздом представники польського університету організували екскурсію містом Познань.

Як результат – незабутній досвід академічної мобільності, позитивні враження від поїздки та сертифікат  учасника  Міжнародної Літньої школи.