«МІЖУНІВЕРСИТЕТСЬКЕ ЗАНЯТТЯ «ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ВПРОВАДЖЕННЯ ІНТЕРАКТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ НАВЧАННЯ БІОЛОГІЇ»»

18 травня 2023 року біологи кафедри долучилися до Школи молодого педагога, яка відбулася у Волинському національному університеті імені Лесі Українки в рамках Днів науки. Тема заходу: «Організаційно-методичні особливості впровадження інтерактивних технологій навчання біології», модератор зустрічі – доцентка, кандидатка педагогічних наук Оксана ІВАНЦІВ, спікер – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри екології та біологічної освіти Хмельницького національного університету Сергій СКРИПНИК.

У онлайн форматі до заходу приєдналися доцент, завідувач кафедри Ігор КРАСНОШТАН, доц. Світлана ЛЮЛЕНКО, викладач Ірина БУДЧЕНКО, викладач-стажист Вікторія ОМЕЛЬЧЕНКО.

До заходу мали змогу долучитися здобувачі освітніх програм за спеціальністю «Середня освіта. Природничі науки», «Середня освіта. Біологія та здоров’я людини».