«МІЖНАРОДНЕ СТАЖУВАННЯ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ БІОЛОГІЇ ТА МЕТОДИКИ ЇЇ НАВЧАННЯ»

Із 12 листопада 2022 року по 18 грудня 2022 року викладачі, доценти  кафедри біології та методики її навчання природничо-географічного факультету Світлана СОРОКІНА, Леся МОРОЗ, Галина ЧОРНА та Любов СОБОЛЕНКО пройшли міжнародне стажування «Fundraising and organization of project activities in educational establishments: European experience», яке відбувалося за підтримки фундації «Зустріч» (Польща) спільно з кафедрою Польсько-Українських Студій Ягеллонського університету (Польща), Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (Україна) та громадської організації «Соборність» (Україна).

Стажування відбувалося у дистанційному форматі, на базі платформи Zoom за підтримки Фундації «Зустріч» (Польща).

Метою стажування було ознайомлення із європейськими підходами щодо питання проєктного менеджменту, формування практичних навичок розробки власних освітніх проєктів, а також підвищення кваліфікації освітян та поглиблення співпраці в академічній та науковій галузі між Україною і Польщею. За результатами проходження стажування учасники отримали сертифікати про участь міжнародного зразка.

Учасники стажування здобули нові знання, практичні навички та вдячні організаторам стажування за нові знайомства і приємні враження.