«БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ ПЕРШОКУРСНИКІВ»

Напередодні нового навчального року на природничо-географічному факультеті відбулися перші батьківські збори, на яких були присутні батьки та здобувачі вищої освіти освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр», що зараховані за підсумками вступної кампанії 2023 року.

Із вітальним словом до батьків та здобувачів освіти звернувся декан факультету, доктор сільськогосподарських наук, професор Валерій МИКОЛАЙКО. Він звернув увагу присутніх на історичний аспект розвитку факультету, окреслив сьогодення діяльності факультету та особливості освітнього процесу, познайомив із заступниками декана, завідувачами кафедр, викладачами та кураторами академічних груп.

Із побажаннями отримати ґрунтовні знання, практичний досвід, позитивні емоції від студентських років до здобувачів освіти звернулися завідувачі кафедр –  кандидат педагогічних наук, доцент Наталія ГОРБАТЮК, кандидат біологічних наук, доцент Ігор КРАСНОШТАН, доктор педагогічних наук, професор Оксана БРАСЛАВСЬКА. Запевнили у доброзичливому ставленні та позитивній атмосфері у дружній факультетській родині.

Заступник декана з навчальної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент Інна РОЖІ познайомила першокурсників із особливостями організації освітнього процесу, продемонструвала розклад занять, який розміщений на офіційному сайті факультету, а також охарактеризувала оцінювання навчальних досягнень здобувачів вищої освіти за кредитно-модульною системою.

Заступник декана з виховної роботи, викладач Ірина БУДЧЕНКО звернула увагу на особливості виховної роботи, розповіла про функціонування студентського самоврядування та організацію дозвілля студентів.

Кандидат сільськогосподарських наук, доцент Роман ПОДЗЕРЕЙ охарактеризував види практик, які будуть проходити студенти протягом навчання на ОС «Бакалавр», а також зауважив, що практика є важливою складовою освітнього процесу. Вона надає студентам можливість застосовувати теоретичні знання, які вони отримали на лекціях та практичних заняттях, у реальних професійних умовах.

Колектив факультету щиро побажав першокурсникам радості, втілення мрій і незабутніх вражень від яскравого студентського життя.