«Співпраця кафедри біології та методики її навчання з «Уманською міськрайонною організацією Товариства Червоного Хреста України»»

Викладачі кафедри біології та методики її навчання активно співпрацюють з Уманською міськрайонною організацією Товариства Червоного Хреста України.

7 грудня  2021 року була організована зустріч  здобувачів вищої освіти другого курсу  спеціальності  014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) представником Товариства Червоний Хрест Валентиною Чорною.  Під час зустрічі обговорювалися актуальні питання здоров’язбереження, учасники ознайомилися з практичними підходами збереження здоров’я, розглянули окремі техніки надання першої невідкладної допомоги.

Щиро дякуємо колективу кафедри біології та методики її навчання та  «Уманській міськрайонній організації Товариства Червоного Хреста України» за інтелектуальну комунікацію, приємне товариство та спілкування і сподіваємось на подальшу спільну співпрацю!