«НАСТАНОВЧА НАРАДА З НАВЧАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ»

08.11.2021 року відбулася настановча нарада здобувачів вищої освіти, які навчаються за спеціальностями 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), 014.06 Середня освіта (Хімія), 014.07 Середня освіта (Географія) ОС «Бакалавр» 2 курсу (термін навчання 2 роки 10 місяців) та 3 курсу (термін навчання 3 роки 10 місяців).

Організатор зустрічі Тетяна Небикова представила групових керівників навчальної педагогічної практики:

Оксана Бялик, доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри педагогіки та освітнього менеджменту – груповий керівник 32 групи;

Оксана Юрченко, кандидат педагогічних наук, викладач кафедри педагогіки та освітнього менеджменту  – груповий керівник 31а, у 24 та у 26 груп;

Лариса Данилевич, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології – груповий керівник 31 групи,

Олена Столярова, викладач-стажист кафедри психології – груповий керівник 33 та у 25 груп.

Оксана Бялик привітала присутніх з початком практики та ознайомила з особливостями її проходження та завданнями. Вона наголосила на тому, що педагогічна практика дає можливість зібрати матеріал для написання курсових робіт з педагогіки та психології. Лариса Данилевич акцентувала увагу на вимоги щодо складання психолого-педагогічної характеристики на здобувачів загальної середньої освіти. Групові керівники провели інструктажі з техніки безпеки життєдіяльності під час проходження практики, окреслили специфіку оформлення звітної документації, визначивши вимоги до звіту та особливості графіку проходження практики.