«ВІДБУВСЯ МІСЬКИЙ ЕТАП КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ РОБІТ УЧАСНИКІВ МАН УКРАЇНИ»

Нещодавно на базі Регіонального центру МАН Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини в межах співпраці університету та Відділу освіти Уманської міської ради відбувся 1 (міський) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.Конкурс проведено в змішаній формі відповідно до вимог положення МАН про проведення міського та обласного етапів. Мета міського етапу конкурсу – виявлення найбільш актуальних, ґрунтовних, презентабельних досліджень для участі в обласному етапі.Усього в конкурсі взяли участь 28 учасників, представивши роботи у 21 секції. Викладачі кафедри біології та методики її навчання, а саме завідувач кафедри, доцент Красноштан Ігор та доцент Соболенко Любов прийняли участь у захисті робіт МАН України.