«БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «ПОДАРУЙ ДИТИНІ СВЯТО»»

Щорічно, напередодні свята Миколая, професорсько-викладацький та студентський колективи природничо-географічного факультету долучаються до благодійної акції «Подаруй дитині свято». Адже свято Миколая – це день, коли трапляються дива. Нині усі бажають лише одного – нашої перемоги, а дітки заслуговують ще й на здійснення  мрій.

Цьогоріч студенти 1 курсу  природничо-географічного факультету (спеціальностей 091 Біологія та 014.05 Біологія та здоров’я людини) разом з викладачем кафедри біології та методики її навчання Іриною Будченко відвідали центр соціально-психологічної реабілітації м. Умані та порадували дітей подарунками.

Вихованці закладу з радістю зустріли гостей, які здійснили їхні мрії.

Щиро бажаємо всім, щоб на життєвому шляху зустрічалося якомога більше добрих людей! І було стільки любові, щоби хотілося дарувати її оточуючим.

Нехай свята наповнять  ваші домівки щастям, теплом і радістю!