«УЧАСТЬ ЗДОБУВАЧКИ ОСВІТИ У ПОЛЬСЬКОМУ ПРОЄКТІ ПО ОБМІНУ»

У період з 1 по 7 жовтня 2023 року здобувачка вищої освіти, що навчається за ОПП Середня освіта (Біологія та здоров’я людини. Хімія) Ольга ЗАГОРУЙКО брала участь у молодіжному проєкті по обміну «Від Уманя до Познаня: кордон не перешкода, спільне єднає…» в місті Познань (Республіка Польща).

Насичена програма шести днів проєкту включала не лише наукові заходи, а й відвідування історичних пам’яток, значущих для обох країн. Так, учасники відвідали могили українських військових, що загинули у Першій Світовій війні (м. Каліш) та місто Курнік.

Вечірні години відпочинку проходили в затишній атмосфері під час якої учасники ділились своїми традиціями та отримали незабутні емоції.

Ще раз офіційна зустріч нових друзів відбулась під час другого етапу проєкту Молодіжний обмін «Від Уманя до Познаня: кордон не перешкода, спільне єднає…», який проходитив у дистанційному форматі з 16 по 20 жовтня 2023 року.

У результаті участі в проєкті Ольга ЗАГОРУЙКО здобула нові цікаві знання і приємні враження та отримала сертифікат учасниці.