«ПОЄДНАННЯ ТЕОРЕТИЧНИХ ЗНАНЬ ТА ПРАКТИЧНИХ НАВИЧОК У БОТАНІЦІ»

Теоретичні знання та практичні навички нерозривно пов’язані в освітньому процесі, а їх поєднання є запорукою успішності майбутньої професії.

Так, здобувачі вищої освіти, на занятті з освітнього компонента «Ботаніка», під керівництвом викладача кафедри біології та здоров’я людини Вікторії Скакун, мали можливість набути нові та вдосконалити вже отримані знання анатомічних та морфологічних особливостей будови вегетативних та генеративних органів рослин, на прикладі кімнатних рослин.

Студенти детально розглянули кореневу систему укорінених у воді живців фікуса бенгальського, лускаті корені-бульби колерії та тендітні поверхневі корені антуріума.

Також здобувачі освіти набули практичних умінь з висаджування укорінених рослин та пересадки тих, які цього потребували. У процесі роботи було обговорено характеристики різних видів ґрунтосумішей, значення використання керамзиту, особливості посадки, освітлення та поливу для різних кімнатних рослин, залежно від екологічних груп.

Під час заняття, студенти сформували цінні знання та навички, а також отримали висаджені власноруч кімнатні рослини, для подальшого дослідження їх росту та догляду в домашніх умовах.