«НАУКОВІ ПЕРЕМОГИ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ»

У період із вересня по листопад 2023 року Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді було проведено Всеукраїнський біологічний форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи 2023». Захід відбувся у 2 етапи: відбірковий (вересень-жовтень) та фінальний (14-17 листопада). Учасниками заходу стали учні закладів загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти, студенти закладів вищої освіти з 20 регіонів України та м. Києва. До участі в форумі приймалися проєкти в 13 категоріях: астрономія, ботаніка, екологія та проблеми довкілля, енергозберігаючі технології, мікробіологія, біохімія, науки про Землю (географія, геологія), охорона здоров’я, психологія і поведінка людини, фізика, фізіологія людини, хімія.

До участі у форумі долучилися здобувачі вищої освіти, що навчаються за ОПП Біологія й Середня освіта (Біологія та здоров’я людини. Хімія). Юлія Назаренко (під керівництвом доцента кафедри біології та здоров’я людини Галини Чорної) підготувала та подала до участі у конкурсі проєкт «Особливості культури орхідей роду Phalaenopsis в Україні». Діана Загребельна брала участь у форумі з проєктом «Морфологічні особливості та перспективи використання в озелененні бругмансії деревовидної» (керівник – доцент кафедри біології та здоров’я людини Любов Соболенко).

За підсумками оцінювання журі проєкт Юлії Назаренко нагороджений дипломом ІІ ступеня, а проєкт Діани Загребельної – дипломом ІІІ ступеня.

Вітаємо здобувачок освіти і їх наукових керівників із перемогою та бажаємо подальших наукових здобутків!