«КРУГЛИЙ СТІЛ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ КАФЕДРИ БІОЛОГІЇ ТА ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ ТА НАУКОВЦІВ УМАНСЬКОГО НУС»

20 грудня 2023 року на базі кафедри біології та здоров’я людини відбувся круглий стіл науково-педагогічних працівників кафедр біології та здоров’я людини із науковцями Уманського національного університету садівництва. Головною ідеєю зустрічі було обговорення та пошук інноваційних форм і методів організації науково-дослідної роботи здобувачів вищої освіти в умовах змішаної форми навчання та російської агресії.

У роботі круглого столу брали участь доценти кафедри біології та здоров’я людини Ігор Красноштан, Тетяна Поліщук, Олена Заболотна, Тетяна Новікова, Олена Манзій, Світлана Люленко

Завідувач, доцент кафедри біології та здоров’я людини Ігор Красноштан, доцент Світлана Люленко та старший викладач Тетяна Небикова представили авторські напрацювання з організації дистанційної форми навчання з використанням експериментальних досліджень. Доктор сільськогосподарських наук Роман Яковенко та кандидат сільськогосподарських наук Олександр Заморський поділилися досвідом організації практичної підготовки здобувачів вищої освіти зі спеціальності 091 Біологія.