«Дошкільнята – «майбутні» біологи на екскурсії в музеї зоології ім. М. Ф. Коваля»

До музею зоології ім. М. Ф. Коваля на екскурсію завітали дошкільнята, під час якої вихованці, мали змогу бачити рідкісні об’єкти. У музеї представлені, характерні для установ такого напрямку об’єкти: опудала птахів, ентомологічні колекції, фіксовані об’єкти. Музей нараховує близько 400 видів хребетних і безхребетних тварин. Серед експонатів є види звичайні для нашого регіону, такі як Ворона сіра, Грак, Галка, Бабка блискуча та ін., і є види занесені до Червоної книги України – із птахів — Орел степовий, із ссавців — Кіт дикий ( якого залишилося всього біля 200 особин на території Карпатських гір), з комах — Жук-олень, Вусач мускусний, Райдужниця велика. Ми можемо пишатися нашою колекцією тропічних метеликів, що постійно поповнюється за рахунок нових екземплярів, колекцією пташиних яєць, яка була зібрана та оброблена студентами під час польових практик із зоології. Окрім цікавої інформації діти отримали незабутні враження від побаченого та почутого.