«ВИХОВНА ГОДИНА «ГОЛОДОМОР – БІЛЬ СЕРЦЯ ВСІЄЇ УКРАЇНИ»»

Щороку, наприкінці листопада в Україні відзначають траурну дату – День пам’яті жертв Голодомору. Цього дня вшановують пам’ять усіх людей, які загинули під час трьох голодоморів у ХХ столітті. Дата встановлена з метою вшанування пам’яті мільйонів загиблих українців, які стали жертвами геноциду радянською владою.

Здобувачі вищої освіти 1-2 курсів ОП Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) разом із заступником декана з виховної роботи, викладачем кафедри біології та методики її навчання Іриною Будченко в змішаному форматі провели виховну годину «Голодомор – біль серця всієї України».

Ірина Будченко повідомила, що цей пам’ятний день було започатковано указом президента України (1998 р.) і присвячений пам’яті жертв усіх трьох голодоморів, які були у 1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 роках. Особливо трагічним був Голодомор 1932-33 років, який забрав від 4,5 до 10 мільйонів життів, залежно від різних оцінок.

Здобувачі освіти Олександра Бензар та Єлизавета Прохоренко демонстрували документальні відео про події, які відбувалися в ті часи.

Традиційно цього дня здобувачі освіти вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх померлих.