«ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ»

Науково-педагогічні працівники кафедри біології та методики її навчання постійно удосконалюють свій професійний рівень завдяки проходженню різноманітних курсів підвищення кваліфікації та  участі у семінарах.

Протягом квітня 2023 року учасниками 9 сесії курсу «Цифрові інструменти Google для освіти» стали доктор сільськогосподарських наук, професор Валерій МИКОЛАЙКО та кандидат педагогічних наук, доцент Світлана ЛЮЛЕНКО.

Курси організовані у рамках домовленості Компанії Google з Міністерством освіти і науки України щодо розширення можливостей використання цифрових інструментів для організації освітнього процесу. Компанія Google-Україна проводить серію онлайн навчань для педагогічних, науково-педагогічних працівників закладів освіти всіх рівнів у рамках програми «Цифрові інструменти Google для освіти» – 2022/2023 н. р.

Програма «Цифрові інструменти Google для освіти» складається з трьох рівнів: базовий, середній та поглиблений. За результатами навчання всі учасники успішно виконали задання та отримали сертифікати (базовий (30 годин / 1 кредит ECTS), середній (15 годин / 0,5 кредита ECTS ) та поглиблений (15 годин / 0,5 кредита ECTS) рівні), які підтверджують участь в програмі підвищення кваліфікації.

За результатами проходження курсів слухачі отримали сертифікати, що засвідчують участь.