«ОЛІМПІАДА З БІОЛОГІЇ»

22 лютого 2024 року на базі кафедри біології та здоров’я людини відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з біології. Захід проводиться щорічно з метою підтримки обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання. До участі в олімпіаді запрошувалися здобувачі вищої освіти, що навчаються за освітніми програмами: Біологія, Середня освіта (Біологія та здоров’я людини. Хімія), Середня освіта (Біологія та здоров’я людини). Психологія.

Завдання передбачали виконання тестових питань в онлайн форматі із гістології, ботаніки, зоології, фізіології рослин, анатомії людини, генетики.

Цьогоріч учасниками олімпіаді стали 42 здобувачі вищої освіти. За результатами виконання олімпіадних завдань голова оргкомітету завідувач кафедри біології та здоров’я людини, доцент Ігор Красноштан оголосив переможців І туру Всеукраїнської студентської олімпіади з біології. Ними стали:

Козаченко Наталія Андріївна, студентка 41 групи Крюкова Ганна Андріївна, студентка 21 групи  Диплом І ступеня
Олійник Єлизавета Олександрівна, студентка 31 групи Цимбал Максим Євгенійович студент 31 групи  Диплом ІІ ступеня
Шелдишева Діана Вячеславівна, студентка 31 групи Кузьмович Дар’я Василівна, студентка 21 групиДиплом ІІІ ступеня

Із побажаннями подальших наукових успіхів голова оргкомітету нагородив усіх переможців олімпіади дипломами І-ІІІ ступеня та заохочувальними подарунками.