«БІОЛОГИ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ ВЕСНЯНО-ПОЛЬОВИХ РОБІТ НА АГРОБІОСТАНЦІЇ ФАКУЛЬТЕТУ»

Структурний підрозділ університету агробіологічна станція природничо-географічного факультету є невід’ємною складовою і полігоном проведення навчально-методичної та науково-дослідної роботи викладачів і здобувачів вищої освіти.

Для її належного функціонування щороку проводяться роботи по благоустрою. Так, цьогоріч, незважаючи на особливий період у державі, за ініціативи декана факультету професора Валерія Миколайка весь колектив активно долучився до проведення весняно-польових робіт на колекційних та виробничих ділянках агробіостанції. 

За кілька годин дружньої та продуктивної роботи колективом кафедри біології та методики її навчання на чолі із завідувачем доцентом Ігорем Красноштаном було приведено в належний стан науково-дослідницькі відділи, а саме: фізіології рослин, сільського господарства, зоології хребетних, зоології безхребетних, генетики та селекції, укорінення декоративних та малопоширених культур, систематики, дендрарій, медичних культур, метеомайданчик, алея бузку, плодовий сад імені В.О. Сухомлинського, методики викладання біології.