«»

Макогоненко

викладач-стажист кафедри біології та методики її навчання

Е-mail: mflower@i.ua

Навчальний корпус №1, ауд.111

Народилася 3 квітня 1981 року в м. Христинівка

У 2003 році закінчила Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини за спеціальністю «Педагогіка та методика середньої освіти. Біологія та географія» та здобула кваліфікацію вчителя біології, географії та основ екології.

У 2004 році закінчила Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Географія» та здобула кваліфікацію магістр педагогічної освіти, викладач географії.

Досвід роботи: з 2003 по 2018 рік працювала викладачем біології та основ екології в Уманському агротехнічному коледжі. З 2006 року викладач вищої категорії. Педагогічний стаж 15 років.

Наукова робота: автор статей науково-педагогічного напрямку,  навчально-методичних посібників, лабораторних практикумів.

Сфера наукових інтересів: біологія, зоологія, екологія, географія.

Науково-методична робота: викладач природничих дисциплін. Працюю над статями науково-методичного характеру з природничих дисциплін. В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини працюю з листопада 2021 року на посаді викладача-стажиста.