«ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ З «БІОТЕХНОЛОГІЇ»»

18 березня 2021 року відбулася лекція в онлайн-форматі для здобувачів вищої освіти спеціальності 091 Біологія, 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини. Психологія), 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини. Хімія), 014.07 Середня освіта (Географія. Біологія та здоров’я людини).

Лекцію «Методи біотехнології у декоративному розсадництві» провів Небиков М. В., кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник, завідувач лабораторії мікроклонального розмноження відділу генетики, селекції та репродуктивної біології рослин Національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України.

На лекції були присутні: декан природничо-географічного факультету Миколайко В. П., д. с/г. н., професор, завідувач кафедри біології та методики її навчання Красноштан І. В., к. б. н., доцент, завідувач кафедри хімії, екології та методики її навчання Согіра С. В., д. пед. н., професор, завідувач кафедри географії та методики її навчання Браславська О. В., д. пед. н., професор, здобувачі вищої освіти та викладачі кафедри біології та методики її навчання. Присутні отримали змогу ознайомитися з сучасними методами біотехнології у декоративному садівництві. Лекція була цікавою та змістовною, пройшла у форматі живого спілкування.

Лектор Небиков М. В.