«ВИЗНАННЯ НАУКОВИХ ЗДОБУТКІВ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ КАФЕДРИ БІОЛОГІЇ ТА ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ»

21 травня 2024 року в університеті відбулися урочистості присвячені Дням науки, в рамках яких відзначали наукові здобутки науково-педагогічних працівників.

За зайняте 2 місце у номінації «Кращий навчальний посібник» конкурсу підручників, навчальних посібників та монографій нагороджено «Лабораторний практикум із гістології з основами цитології та ембріології» колективу укладачів кандидата біологічних наук, доцента Ігоря Красноштана, кандидата економічних наук, доцента Олени Манзій, кандидата біологічних наук, старшого викладача Вікторії Скакун та викладача Вікторії Омельченко.


У навчальному посібнику подано вказівки до виконання лабораторних робіт із різних розділів гістології, цитології та ембріології, які вивчаються студентами педагогічних закладів вищої освіти. Структура кожного заняття включає вихідний рівень знань і вмінь здобувача освіти, програму самостійної підготовки студента до заняття, хід заняття, ситуаційні задачі, короткі теоретичні відомості з теми лабораторної роботи, якими студент може скористатися при підготовці до заняття.

«Лабораторний практикум із гістології з основами цитології та ембріології» адаптований у освітній процес здобувачів вищої освіти, що навчаються за освітніми програмами Біологія, Середня освіта (Біологія та здоров’я людини. Хімія), Середня освіта (Біологія та здоров’я людини). Психологія, Середня освіта (Географія. Біологія та здоров’я людини) та отримав схвальні відгуки від студентів, які користуються ним під час вивчення освітнього компонента «Гістологія з основами цитології та ембріології».

Щиро вітаємо науково-педагогічних працівників кафедри біології та здоров’я людини з перемогою та бажаємо подальших творчих і наукових здобутків!