«ВИХОВНА ГОДИНА НА ТЕМУ «ВПЛИВ ШКІДЛИВИХ ЗВИЧОК НА ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ»»

Здоровий спосіб життя нині стає трендом, адже усі бажають жити довго та не хворіти. Важливо усвідомити, що орієнтація на здоров’я – це не тільки виклик сучасності, а й усвідомлений  вибір на користь кожної людини. Життя людини – це  найбільша  цінність.

Із метою пропагування здорового способу життя, профілактики запобігання негативних явищ серед студентської молоді на кафедрі біології та здоров’я людини для здобувачів вищої освіти, що навчаються за освітньою програмою Середня освіта (Біологія та здоров’я людини. Хімія) був проведений  виховний захід на тему «Вплив шкідливих звичок на життя та здоров’я людини».

Здобувачами вищої освіти під керівництвом доцента кафедри Світлани Люленко були підготовлені презентації та відеоматеріали про згубний вплив тютюнокуріння та наркотиків на організм людини.

У даний час профілактика  шкідливих звичок умолоді спрямована на те, щоб викликати у них інтерес до власної особистості, а також навчити чинити опір тиску однолітків.

Здоров’я – це в першу чергу спосіб життя людини. Це той стиль, який людина вибирає для себе. Позбудьтеся шкідливих звичок та отримуйте задоволення від життя!