«Скакун Вікторія Олександрівна»

Скакун Вікторія Олександрівна

кандидат біологічних наук, викладач  кафедри біології та методики її навчання

Навчальний корпус №1, 324 ауд.,

E-mail: skakyn_vika@meta.ua

У 2013 році закінчила Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини за спеціальністю за дипломом «Біологія. Практична психологія» Кваліфікація біолог. Вчитель біології та екології. Практичний психолог у навчальних закладах. У цьому ж році почала працювати в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, викладачем кафедри біології та методики ї навчання.

У 2014 році отримала диплом магістра за спеціальністю Біологія. Кваліфікація біолог. Викладач біології.

З 2013 по 2017 роки навчалася в аспірантурі Національного дендрологічного парку «Софіїївка» НАН Україїни. У 2020 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю  03.00.05 ботаніка на тему «Біолого-екологічні особливості представників роду Buddleja L. у Правобережному Лісостепу України».

Забезпечує викладання дисциплін: «Анатомія та морфологія рослин», «Біологія», «Гістологія з основами цитології та ембріології», «Методика цитологічних досліджень».

Наукові інтереси: інтродукція деревних рослин, особливості використання в озелененні красиво квітучих деревних рослин. Біолого-екологічні особливості представників роду Buddleja L. у Правобережному Лісостепу України.