«Осадчий Олександр Семенович»

Осадчий Олександр Семенович

кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри загального землезнавства та геології

Навчальний корпус №1, 323 ауд.
E-mail: osadchyi1949@gmail.com

Народився 1 січня 1949 року в с. Ягубець Христинівського району Черкаської області.

Після закінчення у 1966 році Уманської середньої школи № 14 вступив до Уманського сільськогосподарського інституту ім. О.М. Горького, по закінченню якого у 1971 році був рекомендований до аспірантури.

З червня 1972 року працював на Уманському селекційному пункті лаборантом; молодшим і старшим науковим співробітником, завідувачем лабораторії, заступником директора з наук Центральної селекційно-генетичної станції м. Умань.

У 1983 році захистив кандидатську дисертацію.

З червня 1987 року працював в Уманському державному педагогічному інституті імені Павла Тичини на посадах доцента, завідувача кафедри, декана факультету загально технічних дисциплін та праці (з 1994 р.), з грудня 2000 року – декан природничого факультету.

З квітня 2005 року до 2010 року працював завідувачем кафедри географії та екології.

У червні 2008 року обраний головою профкому Уманського державного університету імені Павла Тичини.

Результати наукової роботи: узагальнено в більше ніж 100 наукових працях — навчальних посібниках та підручниках для вищих навчальних закладів, монографіях, статтях і навчальних програмах.

Нагороджений знаком Міністерства наук і освіти України «Відмінник народної освіти України» та « За наукові досягнення», депутат Уманської міської Ради IV скликання.