«НАСТАНОВЧА НАРАДА З ПИТАНЬ ПРОХОДЖЕННЯ ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ»

23 жовтня 2023 рокувідбулася настановча нарада з питань проходження виробничої практики для здобувачів вищої освіти ІV курсу 47 групи денної форми навчання, які навчаються за спеціальністю 091 Біологія освітньо-професійної програми «Біологія».

Перед здобувачами освіти виступили керівник практики Тетяна ПОЛІЩУК та методист Вікторія ОМЕЛЬЧЕНКО. Керівник практики повідомила здобувачам освіти, що в період із 23 жовтня 2023 року по 18 листопада 2023 року вони проходитимуть виробничу практику на базі Національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України. Також Тетяна ПОЛІЩУК окреслила мету і завдання практики, ознайомила із особливостями ведення звітної документації та провела інструктаж із техніки безпеки. Наголосила здобувачам освіти на необхідності набуття практичного досвіду роботи з лабораторним обладнанням, вивчення особливостей роботи Лабораторії мікроклонального розмноження рослин НДП «Софіївка» НАН України та толерантному ставленні до її співробітників.

Методист практики Вікторія ОМЕЛЬЧЕНКО звернула увагу студентів-практикантів на необхідності підготовки фотоматеріалу під час їх роботи в лабораторіях бази практики з метою ілюстративного забезпечення звітної документації.

Керівники практики висловили подяку керівництву і персоналу Національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України за співпрацю у питаннях практичної підготовки здобувачів вищої освіти, які навчаються за спеціальністю 091 Біологія.